Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuws

Nieuw platform voor jeugdwelzijn

Algemeen nieuws   -  

Nieuw overleg rond jeugdwelzijn opgestart

Doel?
Samen op zoek gaan hoe we onze stad meer leefbaar kunnen maken voor kwetsbare jongeren, hoe we organisaties toegankelijker kunnen maken, meer in participatie kunnen voorzien. Focus ligt op jongeren van 12 tot 25 jaar.

Wie?
* Pieter Vanhauwere
* Stefanie Callewaert, projectmedewerker Sociaal Huis Torhout
* Ides Depotter, directeur CLB Houtland
* Filip Van Becelaere, beleidsmedewerker jongeren CAW Noord West-Vlaanderen
* Lieven Deroo, afdelingsdirecteur 't Groot Hersberge vzw de Patio
* Julie Sap, jeugdconsulente
* Bart Neirynck, stafmedewerker vzw Uit De Marge (ontbreekt op foto)

Wat?
* netwerk van basiswerkers die op Torhouts grondgebied werken met jongeren
* inloopdagen: in het najaar 2020 zet Tordale zijn deuren open
* laagdrempelige ontmoetingsplaats voor jongvolwassenen: 't Centrum
* beleid: actiepunten op schepencollege brengen en verder aan werken met de stuurgroep

Contact?
stefanie.callewaert@torhout.be; pieter.vanhauwere@tordale.be; ides.depotter@clbhoutland.be ;  filip.vanbecelaere@cawnoordwestvlaanderen.be; lieven.deroo@depatiovzw.be;julie.sap@torhout.be;bart.neirynck@uitdemarge.be 

Vrijwilligers

Ook jouw talenten zijn welkom! Samen zoeken we naar het vrijwilligen dat aansluit bij jouw interesses. Neem nu vrijblijvend contact op.

conquered by | © 2021